Аутстафінг спеціалістів BAS (програмісти / консультанти / бізнес-аналітики)

За весь період війни до нас з запитом працевлаштування звернулось вже кілька спеціалістів, яких війна змусила змінити місце життя і позбавила роботи. З одного боку, завантажити завданнями нових спеціалістів ми зараз не в змозі, оскільки частина наших клієнтів призупинила заплановані проекти. А з іншого – людям відмовляти не хочемо, хочемо допомогти.

Тож ми пропонуємо клієнтам нову послугу від BrigIT – аутстафінг спеціалістів (програмістів BAS, консультантів, бізнес-аналітиків).


Аутстафінг спеціалістів BAS

Аутстафінг спеціалістів BAS від BrigIT – це надання наших фахівців (програмістів / консультантів / бізнес-аналітиків ) під управління Замовника на необхідний період. Замовник звертається до нас, розповідає хто йому потрібен, для яких завдань і ми підбираємо спеціаліста під ці завдання. Суть послуги в тому, що ми беремо на себе всі адміністративні та кадрові питання, несемо відповідальність за роботу спеціаліста перед замовником. При такому форматі співпраці, Замовник сплачує тільки за корисні “робочі” години фахівця, відсутні платежі/витрати по утриманню співробітника в штаті, немає податкової або юридичної відповідальності за фахівця.

Залежно від обсягу роботи та потреб Замовника, можуть бути 2 варіанти такої співпраці:

 • I Варіант: Full-time зайнятість
 • II Варіант: Part-time зайнятість

Кому підійде послуга Аутстафінгу спеціалістів від BrigIT?

 • Великим компаніям, котрі потребують фахівців для full-time обслуговування та підтримки їх систем автоматизації бізнесу;
 • Компаніям, які потребують фахівців на час реалізації великих проектів автоматизації діяльності, але не хочуть наймати спеціалістів в штат і нести всі витрати, з цим пов‘язані;
 • Компаніям, які потрібні фахівці на part-time для виконання певного роду завдань (наприклад коли потрібні консультанти, які на регулярній основі надавали б підтримку дороблених і модифікованих рішень BAS замовника).

Як працює послуга Аутстафінгу?

 1. Відповідно до вимог Замовника під проект/систему або певний характер завдань підбирається фахівець, що володіє необхідними компетенціями.
 2. Спеціаліст надається повністю під управління Замовника на потрібний термін, при цьому він не відволікається на інші завдання. Повний пріоритет – «своєму» Замовнику на 100% часу (~ 140-160 годин в місяць).
 3. Замовник сам ставить завдання фахівцям, визначає пріоритети і контролює процес.
 4. Спеціаліст BrigIT звітує про виконані завдання Замовника щомісяця (або частіше, за потреби) в системі Замовника або в узгодженому з Замовником Звіті, або за листками обліку робочого часу, згідно з формою, прийнятою в компанії BrigIT.

В чому вигода для Замовника послуги Аутстафінгу?

Відсутність потреби в кадровому і бухгалтерському адмініструванні (рекрутинг, ведення обліку) і зниження податкового навантаження дозволяють економити витрати на персонал більш як на 30%.

  Замовити послугу
  Call us!