Навчання користувачів системи «BAS»

Один з основних кроків на шляху до успіху і розвитку вашого бізнесу – високий професіоналізм співробітників. В тому числі і професіоналізм користувачів системи, в якій здійснюєть облік дільності вашого підприємства. Їх навчання – хороший шанс збільшити результативність роботи всієї компанії, компетентно використовуючи функціонал системи автоматизації бізнесу, зокрема системи «BAS».

Навчання користувачів «BAS»

Компанія «BrigIT» підготує висококваліфікованих користувачів «BAS».

Протягом короткого терміну вони будуть мати:

 • чітке розуміння, для чого вони вивчають програму «BAS»;
 • теоретичну основу потрібних знань, щоб вони могли самостійно організувати свою ефективну роботу в програмі;
 • практичний досвід з ведення обліку, складання звітності та інших видів роботи в «BAS».

Чому обирають нас?

 • Досвід і професіоналізм. Ми не викладачі-теоретики, які знають лише кілька програм, а практики з багаторічним досвідом роботи.
 • Ми постійно оновлюємо свої знання і підвищуємо свою кваліфікацію на реальних кейсах автоматизації підприємств.
 • Кожен клієнт унікальний. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до розробки програми навчання співробітників кожної конкретної компанії.
 • Гнучкі ціни. Ціни на навчання залежать від вибору варіанту навчання, кількості осіб в групі і їх початкових знань.

Навчання користувачів компанії коректній та ефективній роботі в системі «BAS» дозволяє підвищити їх кваліфікацію. Кваліфіковані співробітники вбережуть підприємство від зайвих фінансових витрат на послуги від зовнішніх фахівців. Вашу компанію очікує підвищення продуктивності праці за рахунок правильно реалізованого процесу автоматизації бізнесу за допомогою програми «BAS». Підвищиться мотивація співробітників, що також позитивно вплине на результати їх роботи.

Варіанти навчання від компанії «BrigIT»

Навчання від нашої компанії починається з підбору найбільш ефективної для ваших співробітників програми навчання. Можливі варіанти:

 • Персональне навчання з розробкою індивідуального плану, враховуючи вже наявні навички і знання;
 • Групове навчання – рекомендується проводити для невеликих груп від 3-х осіб. Формувати групи можна виходячи з: рівня комп’ютерної грамотності, попередніх знань про програму «BAS», видів обліку в програмі або зручного часу. 

Переваги

Наша програма навчання розробляється з урахуванням рівня поточних знань і навичок співробітників в роботі з продуктами «BAS».  Графік навчання складається індивідуально, виходячи з ваших побажань, що дозволить не порушити робочий процес компанії.


Мета послуги:

Поділитися власними знаннями, навичками, вміннями, набутими за багаторічний досвід роботи з різними програмними рішеннями для автоматизації бізнесу. Допомогти співробітникам вашої компанії ефективно застосувати отримані теоретичні знання на практиці.


Кінцевий результат:

Ваші співробітники зможуть:

 • Швидко і якісно освоїти роботу в програмі;
 • Оволодіти корисними вміннями і навичками, яких їм не вистачало для професійного зростання;
 • Стати впевненими користувачами «BAS» в найкоротші терміни.

Ваші співробітники обов’язково оцінять таку турботу і увагу!

 

  Замовити послугу
  Call us!