Консультації щодо роботи в системі «BAS»

Системи автоматизації бізнесу використовуються українськими підприємствами протягом 20 років. Вже більше 6 років на ринку програмного забезпечення доступні сучасні програмні рішення лінійки «BAS». За ці роки користувачі цих програм отримали досить великий досвід роботи в них. Але навіть у найдосвідченішого користувача в роботі з «BAS» можуть виникнути різного виду труднощі: проблеми з формуванням звітності або помилки після оновлення програми. Що вже тут говорити про нових користувачів, які спочатку не завжди можуть правильно користуватися обліковою системою. На самостійне і, що важливіше, вірне рішення може піти чимало сил і часу, а проблема залишиться. Тоді найкращим рішенням стане консультація по роботі в «BAS» від кваліфікованого фахівця.

Консультування від компанії «BrigIT» – найкраща допомога для підприємства.

 • Багаторічний досвід роботи з системами автоматизації бізнесу, продуктами лінійки «BAS», галузевими рішеннями дозволяє нам працювати з різними проблемами.
 • Наші консультанти не теоретики, а практики з величезним багажем знань і кейсів.
 • Ми пропонуємо можливість вибору: разова консультація або консультування (супровід) на постійній основі.
 • Ми не просто консультуємо, а відповідаємо за хороші результати і оптимізацію роботи. І допоможемо Вам, коли раптом «перестало все працювати».

Консультація від компанії «BrigIT» – це вирішення Ваших запитань нашими фахівцями в усній або письмовій формі. Може здійснюватися по телефону, по електронній пошті, а також за допомогою програм для віддаленого доступу (наприклад: Team Viewer).

Яку допомогу ми пропонуємо?

Консультації по роботі в «BAS» охоплюють широкий спектр проблемних питань. Серед них особливо актуальні:

 • підтримка користувачів в роботі з різними програмними продуктами «BAS»;
 • допомога в налаштуваннях компонентів «BAS» (оперативного і бухгалтерського обліку);
 • допомога в налаштуваннях обміну даними між «BAS» і іншими системами (інтеграція з клієнт-банком, web-ресурсом, сервісом FREDO: Звіт)
 • інші питання, пов’язані з роботою в «BAS».

Вартість консультацій щодо роботи в «BAS»

Вартість послуги – формується на основі погодинної тарифікації і залежить від витраченого часу наших фахівців. Для постійних клієнтів передбачені приємні бонуси і додаткові знижки на консультації.


Переваги

Ми надамо вам персонального консультанта-практика. Він вивчить особливості роботи  обліку у вашій компанії. Буде завжди на зв’язку і оперативно розбереться в ситуації, де вам знадобиться підтримка. Завдання нашого консультанта – оперативно організувати і спростити вашу роботу в «BAS».


Мета послуги

Створити умови для стабільної та оптимізованої роботи користувачів в «BAS». Надати своєчасну допомогу і рекомендації з управління програмою. Допомогти уникнути неприємностей через збої або некоректні дії користувачів в основній інформаційній системі компанії.


Кінцевий результат

 • Звертаючись до фахівців «BrigIT», ви отримуєте гарантовану допомогу у вирішенні своїх проблем.
 • Результат нашої роботи – оперативне та якісне вирішення всіх проблемних питань і труднощів в роботі з програмою «BAS».

 

  Замовити послугу
  Call us!