Розробка функціоналу «BAS» під бізнес

Не секрет, що сучасний бізнес потребує нових унікальних рішень, і не тільки в концепції самого бізнесу та його підходах, але і в функціональних можливостях програмних продуктів.

Автоматизація бізнес-процесів

Перш за все, варто відзначити, що компанія “BrigIT” займається впровадженням, налаштуванням, розробкою та підтримкою систем автоматизації бізнесу, зокрема програмних продуктів «BAS» вже більше 7 років. Ми знаємо, як важливо правильно описати функціонал бізнесу і реалізувати його в програмному продукті.

Що саме ми впроваджуємо?

 • Всі роботи ми ведемо в середовищі програм «BAS» і працюємо з базою даних «BAS».
 • Першочергово, ми налаштовуємо автоматизований облік торгівельної діяльності, виробництва, а також фінансовий, бухгалтерський, податковий та інші види обліку.

Мета послуги

Головною метою розробки «BAS» – функціоналу під бізнес є ефективне використання програми для потреб бізнесу, автоматизація бізнесу та обліку в цілому.


Розробка функціоналу «BAS» для автоматизації бізнес-процесів проводиться поетапно. Точність виконання кожного етапу розробки «BAS» залежить напряму від правильно описаного функціоналу, що в свою чергу буде впливати на якість роботи всього підприємства.


Розглянемо етапи, які ми використовуємо для автоматизації та розробки функціоналу «BAS»:

 • Вивчення бізнес-процесів компанії

Це попередня оцінка процесів, що відносяться до питань бізнесу підприємства. Разом із клієнтом поринаємо в його бізнес та оцінюємо наскільки буде трудомістким впровадження «BAS». Зіставляються функції програмного забезпечення та потрібні запити клієнта.

 • Детальне обстеження бізнес-процесів

Комплексний аудит бізнес-процесів і аналіз нюансів управлінського та бухгалтерського обліку підприємства.

 • Формування вимог

На цьому етапі остаточно формуються вимоги до автоматизованої системи обліку та затверджується ТЗ. Це дуже важливий етап. Адже, усі роботи, що не увійшло до ТЗ (технічного завдання) – будуть рахуватись додатковими роботами.

 • Оцінка вартості та термінів робіт

Етап формування бюджету на розробку рішення. Визначаються терміни виконання поставленого ТЗ та виділяється окремий час для тестування програми в “реальному часі”.

На цьому етапі закінчується перший окремий блок робіт з розробки «BAS» – функціоналу під бізнес. Складене ТЗ – це інтелектуальна власність і за ним можуть виконувати роботу інші фахівці.

Вартість однієї години роботи наших програмістів – 900 грн без ПДВ

Ви завжди можете зателефонувати і наші спеціалісти дадуть попередню оцінку об’єму робіт безкоштовно!

 • Узгодження та підписання договору

Процес розробки «BAS» обов’язково підкріплюється договором. Прописується вся технічна документація, складаються акти робіт. Створюється детальний опис всіх змін (адаптації) типової конфігурації «BAS».

 • Впровадження, тестування і дослідна експлуатація

Етап остаточного тестування отриманої системи. Сюди входять тестування продукту та послуги з навчання персоналу. Система встановлюється на комп’ютерах користувачів і сервері.

Термін виконання робіт з автоматизації та впровадження «BAS» становить від двох тижнів до півроку, в залежності від обʼєму робіт, складності і масштаності проекту. В цілому терміни впровадження системи, трудомісткість проекту та його бюджет визначаються після етапу Детального обстеження бізнес-процесів.

 • Подальший Супровід

Ми постійно на зв’язку з нашими клієнтами. За потреби, надаємо технічну підтримку, оновлюємо систему, консультуємо користувачів.


Поетапне виконання всіх циклів робіт дозволяє гарантувати професійну розробку в системі «BAS» для автоматизації бізнесу та її безпосереднє впровадження.

  Замовити послугу
  Call us!