Двосторонні інтеграції та обмін даних в «BAS»

Інтеграція між конфігураціями системи «BAS» тепер звична справа, адже майже щороку ми спостерігаємо появу оновлених конфігурацій, що маєють на меті покращити ефективність роботи для потреб бізнесу. Тож програмні рішення «BAS» є доволі поширеними та популярними серед українських підприємств.

Але з розвитком технологій, все “гострішою” потребою є інтеграція «BAS» з зовнішніми ресурсами, такими як інтернет-магазини чи корпоративні портали, банки або логістичні системи.

Чому варто замовити послугу з налаштування двосторонньої інтеграції та обміну даних в «BAS» саме в BrigIT:

  • Для реалізації функціональної інтеграції системи «BAS» з зовнішнім програмним забезпеченням використовуються різні стандартні протоколи передачі даних. Наші спеціалісти мають успішний досвід застосування таких протоколів в налаштуваннях інтеграції та обміну даних «BAS» з зовнішніми ресурсами.

Давайте розглянемо найбільш ефективні способи інтеграції програми «BAS» з зовнішніми ресурсами.

  • Веб-сервіси.

Використовуємо, коли обмін даними має відбуватись у реальному часі. Веб-сервіс служить провідником між програмним продуктом «BAS» та зовнішнім ресурсом. Однією із переваг використання веб-сервісів в обміні даних є те, що немає потреби давати доступ зовнішньому ПЗ до інформаційної бази «BAS». Це служить хорошим захистом даних від сторонніх ресурсів й відповідно на 100% гарантує збереження даних цілісними в будь якому випадку.

  • Використання HTTP/ HTTPS-сервісів

Цим способом також користуються, коли потрібно передати дані в реальному часі. Проте, його можна застосувати тільки до більш нових конфігурацій (починаючи з  версії 8.3.5). HTTP/ HTTPS -сервіс допоможе виконати двосторонній обмін даними «BAS» з інтернет-магазинами. З інтернет-магазину буде надходити в «BAS» інформація про оформлення замовлення, зі сторони програми «BAS» – інформація та документація про товари.

  • Підтримка JSON в «BAS»

Застосовується для інтеграції даних «BAS» з веб – додатками. Цей формат обміну даних підтримується всіма браузерами. Зручний у роботі та ефективний у використанні.


Ціна послуги

Вартість однієї години роботи наших програмістів – 900 грн без ПДВ

Ви завжди можете зателефонувати і наші спеціалісти оцінять об’єм робіт безкоштовно!


Цілі послуги:

Налаштувати двосторонні інтеграції та обмін даних в «BAS» із зовнішніми ресурсами.


Кінцеві результати:

  • Ми оберемо найбільш оптимальний для вашого бізнесу спосіб двостороннього обміну даних.
  • Наші фахівці налагодять швидкий обмін та протестують його в реальному часі.

 

    Замовити послугу
    Call us!